RESTAURACE U OTOMANSKÝCH

Restaurace “U Otomanských“ je vyhlášená v širokém okolí. O tom vás může přesvědčit i počet zaparkovaných aut, kol a zejména spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

Kuchyně vám nabídne jak "hotovky", tak i minutky. K tomu výborně ošetřované pivo i nealkoholické nápoje.

Jídelníček hotových jídel denně obměňujeme. Každý den pro vás připravujeme minimálně 5 druhů hotových jídel domácí kuchyně. Hotová jídla jsou v cenové relaci od 70 Kč.

Nekuřáci budou zcela jistě spokojeni, že mohou využít nekuřáckého prostoru na sále od 10:30 - 15:30 hod. Také jsme pro vás připravili nekuřácký prostor otevřením kavárny a cukrárny, kde podáváme i jídla.

Rodinám s dětmi vycházíme vstříc tím, že jsme pro děti připravili prostory k odpočinku i hrám. Viz. odkaz "Pro děti".

Rodinné oslavy, firemní akce, třídní srazy, zájezdy a další akce

Můžeme pro vás připravit uzavřený prostor a pohoštění pro až 40 účastníků podle vašich požadavků. Budete jistě spokojeni.

Služby:

Možnost výzdoby stolů – zdarma na vyžádání

Možnost zajištění  diskotéky – dle domluvy

Možnost vypůjčení grilu

Můžete si osvěžit rodinou oslavu či setkání přátel i tím, že si sami ugrilujete něco dobrého na našem grilu v prostoru dvora za budovou. Půjčíme vám gril ZDARMA!

 

Nabídka

Jídelní lístek

DENNÍ NABÍDKA Jídelníček hotových jídel denně obměňujeme. Každý den pro vás připravujeme minimálně 5 druhů hotových jídel domácí kuchyně. Hotová jídla jsou v cenové relaci od 70 Kč.  Jídelní lístek.pdf (2824704)

INFORMACE

Nekuřácký prostor v době oběda na sále  + malý dětský koutek.

PROSÍME V DOBĚ OBĚDA OD 10:30 DO 15:30  ABYSTE ZDE NEKOUŘILI

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ